0544 596 18 26 İletişim

"10 Yıllık Tecrübe"

                

İnşaat

Müteahhitlik

Taahüt İşleri

Onarım İşleri

Alt ve Üst Yapı İşleri

Tuluk Mühendislik bugüne kadar, çok sayıda karayolları sanat yapıları, kazı, dolgu ve hafriyatın nakledilmesi dâhil her türlü alt yapı işleri, üst yapı, kaba, ince inşaat işleri (Endüstriyel yapılar ve konutlar) inşaatını tamamlamış bulunmaktayız. Yılların deneyimi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye’de ve dünyada yapı sektörünün yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarındandır.

İnşaat sektöründe her geçen gün güçlenerek ileriye giden Tuluk Mühendislik sahip olduğu teknik kadrosuna güvenerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Tuluk Mühendislik, özellikle karayolları, sanat yapıları ve köprü projeleri yapımı ile alt yapı işleri konularında kayda değer bir birikime sahiptir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Tuluk Mühendislik çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışmalarının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Personel hizmetleri sektöründe bünyesinde 200'den fazla personel çalıştıran Tuluk Mühendislik her geçen gün personel hizmetleri sektöründe de ulusal bir firma olmayı hedeflemektedir.

Alt yapıda; karayolu, demiryolu , tüneller , viyadükler, köprüler, pistler, apronlar, gölet, sulama işleri v.b.

Üst yapıda; konut, endüstriyel tesisler, dini yapılar, kamu binaları, otel ve avm inşaatları v.b.